HAKKIMIZDA

Hani sizler şimdi bu sayfadan alışveriş yapacaksınız ya da yapıyorsunuz ya, bizde siziz aslında. Sizdik daha doğrusu. 4 sene önce bizde merakla, hobi amacıyla, kafa dağıtmayla başladığımız bu yolculuğa kendimizi dünyanın en canlı ve farklı renklerde sabun bazı üretebilir halde bulduk!

 

Tabi yıllar önce böyle çeşitli kalıplar, rengarenk sabunlar değil, düzgün sabun bazı bulamıyorduk. Terleyen sabunlar, küçülen sabunları nasıl düzelteceğiz diye destek alacak, arayacak kimse de yoktu. Biz tabi bu durumlarla başa çıkalım derken kendimizi daha iyi ürün yaratırken bulduk. Ülkemiz hava şartlarına uygun kendi formülümüzle sabun bazı ürettirdik, kimsenin yakalayamadığı parlak renkleri yakalayabildik. Sonra bir baktık ki sabun bazlarımızı dünyanın 4 bir yanına gönderirken bulduk :)

 

Tüm bunlar kontrolümüz dışında gelişirken mevcut tomurcuk gül, bebek gibi standart kalıplardan da bıkmıştık. Tüm dünyayı kurcaladık, yeni ve kimsede olmayan, kimsenin ayrıntısından dolayı cesaret edemediği kalıp modellerini yaptık. Hemde bunları doğa dostu, polyester gibi kanserojen bir madde kullanmadan yaptık. Kalıplarımızı da dünyanın 4 bir yanına gönderirken bulduk kendimizi :)

 

Bu işin olmazsa olmazı esanslar. Esanslara baktık, hepsi alkol içeriyor, sonra sabunlarda lekeler
bıraktığı gibi yağlı bir görüntüye sebebiyet veriyor, tamamen bitkisel, gerçek anlamda sabuna ve taş tozuna uygun esans sahibi olduk!

 

Kendi işimizi daha düzgün yapalım derken çıktığımız bu yolda, tüm bunları sizlerle paylaşmadan olmazdı. Ocak başında cezvede eriterek başladığımız bu yolculuk tam burada profesyonel, ama içeride amatör bir ruhla devam etmeye başlıyor. Sizde bu butik, küçük ama samimi, keyif kahvesi kadar sıcak bir sayfa ve aileye dahil olmak isterseniz bizi mutlu edersiniz :)

 

Bu arada. Gerçekten nasıl bir durumumuz var görmek isterseniz, instagram sayfamıza bekleriz. sabunique_atolye sayfamızda yüzlerce resimden, binlerce yorumdan, bizler hakkında samimi bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sevgiler.
Hasret Özdoğan